۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه هامبورگ آلمان در رشته زیست شناسی

یافته های زیست شناسی، پایه و اساس نوآوری در بسیاری ارعلوم از جمله پزشکی، داروسازی، کشاورزی یا حفاظت از محیط زیست میباشد. دوره کارشناسی ارشد زیست شناسی یک دوره تحقیقاتی محور است که از یک سو دانش عمیق نظری را در اختیار دانشجویان قرار میدهد و از سوی دیگر مهارت های حرفه ای و عملی را در کل حوزه تحصیلی به دانشجویان می آموزد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه هامبورگ
رتبه: ‎227
دانشگاه هامبورگ یک دانشگاه واقع در شهر هامبورگ است. این دانشگاه در ۲۸ مارچ ۱۹۱۹ تأسیس شده است و با وجود عمر کوتاه خود ۶ برنده جایزه نوبل و مجموعه زیادی از دانشمندان فاخر داشته است. دانشگاه هامبورگ بزرگترین مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی در شمال آلمان است.
رشته تحصیلی:
رشته زیست شناسی
زیست‌شناسی یا بیولوژی از علوم طبیعی و دانش مربوط به کاوش دربارهٔ جانداران است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار جانداران، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد (کاهش گرایی)، و نیز به بررسی تعامل جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. (زیست‌شناسی دستگاه‌ها) زیست‌شناسی شامل موضوعات گسترده ایست که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم‌ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به هم وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید
زبان دوره: آلمانی
منطقه: هامبورگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 312 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: April 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
شرایط:
  • مدرک testdaf با حداقل نمره کلی 15