۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هامبورگ آلمان در رشته مهندسی نرم افزار

در گرایش مهندسی نرم افزار درس های مختلفی از رشته مهندسی مختلف مانند مهندسی برق, مهندسی الکترونیک در کنار دروسی مانند مهندسی نرم افزار, طراحی الگوریتم, هوش مصنوعی, برنامه نویسی کامپیوتر و ... وجود دارد که به دانشجویان این گرایش قابلیت های لازم برای طراحی, اجرا و مستند سازی نرم افزار های مهندسی را می دهد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه هامبورگ
رتبه: ‎227
دانشگاه هامبورگ یک دانشگاه واقع در شهر هامبورگ است. این دانشگاه در ۲۸ مارچ ۱۹۱۹ تأسیس شده است و با وجود عمر کوتاه خود ۶ برنده جایزه نوبل و مجموعه زیادی از دانشمندان فاخر داشته است. دانشگاه هامبورگ بزرگترین مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی در شمال آلمان است.
رشته تحصیلی:
رشته سامانه نرم‌افزار
یک سامانه نرم‌افزاری یک سامانه متشکل از قطعات به هم مرتبطی است که اساس آن نرم‌افزاری که یک سیستم کامپیوتری (ترکیبی از سخت‌افزار و نرم‌افزار) را شکل داده است، می‌باشد. این سامانه متشکل از تعدادی برنامه جداگانه به همراه فایل‌های تنظیمات (که برای راه اندازی این برنامه‌ها، استفاده می‌شود)، مستندات سیستم (که سیستم را توصیف می‌کند) و مستندات کاربر (که چگونگی استفاده از سیستم را توضیح می‌دهد) است. در مقابل یک برنامه کامپیوتری که مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها (منبع، یا کد شی) است، یک سامانه نرم‌افزاری شامل قطعات بسیار دیگری مانند مشخصات، نتایج آزمون، مستندات کاربر نهایی، سوابق تعمیر و نگهداری، و غیره می‌باشد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: هامبورک
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 303 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
شرایط:
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی یا مدرک زبان TesDaf آلمانی با حداقل نمره 4 در دو مهارت و 3 در یک مهارت