۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه تکنیک کایزرسلاترن آلمان در رشته شیمی

برنامه کارشناسی ارشد در شیمی ، محتوای درسی برنامه کارشناسی شیمی را با ماژول های پایه و ماژول های پیشرفته از حوزه های شیمی معدنی ، بیوشیمی ، شیمی آلی ، شیمی فیزیکی ، شیمی فنی و شیمی نظری تهیه می کند. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه تکنیک کایزرسلاترن
رتبه: ‎601
دانشگاه کایزرسلاوترن آلمان به عنوان یک دانشگاه انحصاری علوم طبیعی و تکنولوژی در سال 1972 تاسیس شده است.این دانشگاه در ایالت راینلند-فالتس واقع شده است.این دانشگاه در حال حاضر حدود 14000 دانشجو دارد. بیش از 2000 مکان دانشجویی در مجاورت دانشگاه برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.دراین دانشگاه بیش از 100 دوره تحصیلی ارائه می گردد. دانشگاه کایزرسلاترن در آموزش و پژوهش ازشهرت بین المللی برخوردار است. این دانشگاه در رشته های ریاضیات و علوم کامپیوتر مشهور است.و یکی از بهترین دانشگاه های اروپا در رشته فناوری اطلاعات است.
رشته تحصیلی:
رشته شیمی
رشته شیمی علم بررسی مواد در اتم، مولکول و پیوندهاست که با شناخت ساختار و خواص آنها و نحوه تغییرات در صورت ترکیب با مواد دیگر است. شیمی علوم پایه برای ادامه در گرایش های بیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که شیمی صنایع بیشتر در صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، بهداشتی و آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی کاربرد دارد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: کایزرسلاترن
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 56 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120