x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

افرادی که تحصیل در رشته‌های پزشکی را انتخاب میکنند، علاقه وافری به علوم داشته و تمایل مضاعفی به کمک به دیگران دارند. در حقیق ترکیب همین دو فاکتور است که به شما نیرو می‌دهد تا سالهای متمادی برای دکتر شدن و تحصیل در رشته پزشکی را سپری کنید.

 
رشته تحصیلی :
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
منطقه : مونستر
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
مبلغ دقیق شهریه : 340 دلار
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه مونستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه مونستر دانشگاهی دولتی است که در شهر مونستر، در ایالت «نوردراین-وستفالن» در آلمان قرار دارد. این دانشگاه با بیش از ۴۰ هزار دانشجو و ۱۳۰ زمینهٔ مختلف آموزشی (بر طبق آمار ۲۰۰۴) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های آلمان است. این دانشگاه از معروف‌ترین دانشگاه‌های جهان و از مراکز مهم تحقیقی در آلمان و اروپا است.
شرایط :
  • مدرک زبان DSH3 آلمانی
ددلاین : ددلاین ثبت نام: May 31, 2021

پیشنهادات مشابه