۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

دوره پزشکی در دانشگاه مونستر آلمان

افرادی که تحصیل در رشته‌های پزشکی را انتخاب میکنند، علاقه وافری به علوم داشته و تمایل مضاعفی به کمک به دیگران دارند. در حقیق ترکیب همین دو فاکتور است که به شما نیرو می‌دهد تا سالهای متمادی برای دکتر شدن و تحصیل در رشته پزشکی را سپری کنید.

 
کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه مونستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه مونستر دانشگاهی دولتی است که در شهر مونستر، در ایالت «نوردراین-وستفالن» در آلمان قرار دارد. این دانشگاه با بیش از ۴۰ هزار دانشجو و ۱۳۰ زمینهٔ مختلف آموزشی (بر طبق آمار ۲۰۰۴) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های آلمان است. این دانشگاه از معروف‌ترین دانشگاه‌های جهان و از مراکز مهم تحقیقی در آلمان و اروپا است.
رشته تحصیلی:
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
منطقه: مونستر
مبلغ دقیق شهریه: 340 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
شرایط:
  • مدرک زبان DSH3 آلمانی