۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه اقتصاد و کسب‌وکار وین اتریش در رشته اقتصاد و علوم اجتماعی

علوم اجتماعی در یک نگاه  به بررسی وضعیت جامعه و چگونگی شکل گیری آن می پردازد و راهکار های علمی را جهت رفع مشکلات اجتماعی ارائه می دهد.اقتصاد دانشی است که زمینه ساز رشد اقتصاد کشور قرارگرفته و سرنوشت کلی یک جامعه را تعیین میکند.

کشور: اتریش
دانشگاه:
رتبه: ‎+1000
دانشگاه اقتصاد و کسب‌وکار وین بزرگترین دانشگاه متمرکز بر حوزهٔ کسب‌وکار و علم اقتصاد در اروپا است و از لحاظ تعداد دانشجویان، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های اتریش به‌شمار می‌رود. این دانشگاه یکی از بهترین آموزشگاه‌های کسب‌وکار در اروپا است.
رشته تحصیلی:
رشته اقتصاد
شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتاب‌های پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: وین
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,452 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: March 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: May 17, 2022
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • ÖSD A2 مدرک زبان آلمانی یا telc A2 مدرک زبان آلمانی
  • قبولی امتحان ورودی