x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه متروپولیتن بوداپست مجارستان در رشته طراحی مد

هدف دپارتمان طراحی مد دانشگاه متروپولیتن بوداپست این است که طراحانی را آموزش دهد که توانایی طراحی های سطح بالا و انجام فرایند های خلاقانه در زمینه فرهنگ پارچه، براساس سواد و خلاقیت خود داشته باشند؛ آنها در توسعه فرهنگی و غنی سازی زندگی هنری مجارستان مشارکت کرده و همچنین آثار هنری آنها در بازار طراحی بین المللی مؤثر است. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه متروپولیتن بوداپست
رتبه: ‎+1000
دانشگاه متروپولیتن بوداپست یک موسسه خصوصی تحصیلات عالی معتبر واقع در شهر بوداپست در کشور مجارستان است که در سال 2000 تاسیس گردیده و دوره هایی در زمینه های خبرنگاری، مدیریت کسب و کار، و ارتباطات به ویژه ارتباطات بین الملل، ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
طراحی مد هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و مطابق سلیقه جامعه سعی در ارضاء سلیقه مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,875 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 31, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه نمونه کار هنری
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱