x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه فنی و اقتصاد بوداپست مجارستان در رشته ریاضیات

در طول دوره 3 ساله کارشناسی ریاضیات دانشگاه فنی و اقتصاد بوداپست در کشور مجارستان، دانشجویان مهارت های ریاضیات محض و کاربردی را فرا می گیرند که آنها را قادر می سازد تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ریاضیات در این کشور یا در کشورهای دیگر در زمینه های دیگر فناوری، اقتصاد، آمار و انفورماتیک، به طور موفق آمیز ادامه دهند. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه فنی و اقتصاد بوداپست
رتبه: ‎823
دانشگاه فنی و اقتصاد بوداپست در سال 1782 تاسیس گردید. این دانشگاه به عنوان مهمترین و قدیمی ترین موسسه صنعتی در مجارستان در نظر گرفته می شود و اولین دانشگاه اروپایی برای تحصیل مهندسین و آموزش آنها به شمار می رفت. این دانشگاه دارای بیش از 110 دپارتمان و موسسه است که در 8 دانشکده قرار دارند.
رشته تحصیلی:
ریاضیات
ریاضیات به مطالعه مباحثی چون کمیت (نظریه اعداد)، ساختار (جبر)، فضا (هندسه)، و تغییرات (آنالیز ریاضی) می‌پردازد. در حقیقت تعریفی جهان شمول که همه بر سر آن توافق داشته باشند برای ریاضیات وجود ندارد. ریاضیدانان به دنبال الگوهایی هستند که بتوان از آن‌ها استفاده کرده و حدس‌های جدیدی را فرموله کرد؛ آن‌ها درستی یا غلطی حدس‌ها را توسط اثبات ریاضیاتی نشان می‌دهند. هرگاه ساختارهای ریاضی مدل‌های خوبی از پدیده‌های جهان واقعی باشند، استدلال ریاضی می‌تواند بینش یا پیشبینی‌هایی برای طبعیت ارائه کند. علم ریاضیات با استفاده از تجرید و منطق از مفاهیمی چون شمردن، محاسبه و اندازه‌گیری و مطالعهٔ نظام مند اشکال و حرکات اشیاء فیزیکی به‌وجود آمد. ریاضیات کاربردی از زمانی که انسان نوشتن را آموخت، به عنوان فعالیتی بشری وجود داشته‌است. تحقیقات مورد نیاز برای حل مسائل ریاضی ممکن است سال‌ها یا حتی قرن‌ها به درازا بینجامد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,616 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 7, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • شرکت در امتحان ورودی (کتبی)
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱