x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کورووینوس بوداپست مجارستان در رشته جامعه شناسی

این دوره تحصیلی در گروه های کوچکی از دانشجویان برگزار می شود و این امکان را فراهم می آورد تا تمام توجه کادر آموزشی دانشکده متمرکز بر پیشرفت فردی دانشجویان شود. کلاس های درس به صورت تعاملی بوده تا دانشجویان بتوانند به بحث و گفتمان بپردازند و مهارت های حل مسئله خود را توسعه دهند. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه کوروینوس بوداپست
رتبه: ‎801
دانشگاه کوروینوس بوداپست یک دانشگاه پژوهشی که آموزش محور است. در پوداپست از که در سال 1920 تاسیس گردید. در این دانشگاه دوره های تحصیلی در زمینه های مدیریت کسب و کار، اقتصاد و علوم اجتماعی ارائه می شود.
رشته تحصیلی:
جامعه شناسی
جامعه‌شناسی بخشی از علوم اجتماعی و دانش بررسی جامعه (پدیده اجتماعی) است. این رشتهٔ علمی به بررسی جوامع بشری، برهم‌کنش‌های آن‌ها، و فرایندهایی که جوامع را در وضعیت جاری‌شان نگاه داشته یا تغییر می‌دهد می‌پردازد. هدف این حوزهٔ علمی پرداختن به تجزیهٔ جامعه به بخش‌های تشکیل دهنده‌اش مانند انجمن‌ها، نهادها، گروه‌های هم‌جنس، هم‌نژاد، یا هم‌سن، و بررسی نحوهٔ برهم‌کنش فعال این اجزاء با همدیگر است. علاوه بر این‌ها، این علم موضوعاتی مانند طبقه اجتماعی، قشربندی، جنبش اجتماعی، تغییرات اجتماعی و بی‌نظمی‌هایی مانند جرم، انحراف و انقلاب را مورد تحقیق قرار می‌دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,420 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 30, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱