x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه متروپولیتن بوداپست مجارستان در رشته انیمیشن

در این دوره تحصیلی شما در محیطی الهام بخش با کمک مدرن ترین ابزار آموزشی و تحت نظر مربیان عالی برای چالش های مرتبط با رشته تحصیلی خود آماده شوید. علاوه بر یادگیری اصول حرفه ای، شما با توجه به تصمیمات و علایق می توانید در یکی از روش های کلاسیک و روش های مدرن فناوری دیجیتال، مشغول به تحصیل شوید. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه متروپولیتن بوداپست
رتبه: ‎+1000
دانشگاه متروپولیتن بوداپست یک موسسه خصوصی تحصیلات عالی معتبر واقع در شهر بوداپست در کشور مجارستان است که در سال 2000 تاسیس گردیده و دوره هایی در زمینه های خبرنگاری، مدیریت کسب و کار، و ارتباطات به ویژه ارتباطات بین الملل، ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
انیمیشن
انیمیشن شاخه‌ای از سینماست که تمامی عناصر سینما چون کارگردان، تصویربرداری، تدوین، صدا، موسیقی و ... در آن موجود می‌باشد و علاوه بر پارامترهای یاد شده از عوامل دیگری بهره می‌برد که آن را از سینمای زنده متمایز می‌سازد،‌عواملی چون تخیل، اغراق، ایجاز و... . این شاخه از سینما با قابلیت‌های فنی و ساختاری که در خود نهفته دارد، در دنیای امروز، مرزهای سینمای زنده را درنوردیده است و کمتر فیلمی را می‌توان سراغ گرفت که به نحوی از قابلیت‌های انیمیشن بهره نبرده باشد،‌آشنایی با طراحی،‌کامپیوتر و وجود ذهنی خلاق در سوژه‌های تخیلی و فانتزی از لازمه‌های هنری برای هنرجویان علاقمند برای تحصیل در این رشته می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,538 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 31, 2021
حداقل نمره تافل: 69
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱