x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه متروپولیتن بوداپست مجارستان در رشته مدیریت کسب و کار

موفقیت اجزای زیادی دارد. اگر می خواهید در کسب و کار موفق شوید باید برای تفکرات بزرگ و جامع و کامل فکر و داشتن مهارت های تحلیلی، سازمانی و مدیریتی، آماده باشید تا بتوانید به اهداف کسب و کاری خود دست یابید. 

در این دوره تحصیلی تمرینات تحلیلی در ارتباط با مطالعات مرتبط صنایع ارائه می شود. علاوه بر این دانشجویان فرصت این را خواهند داشت که مهارت های خود در یک محیط کسب و کاری شبیه سازی شده، تمرین کنند؛ و در نهایت با شراکت با انجمن کارآفرینان جوان مجارستان، فرصت های زیادی برای دانشجویان وجود دارد تا به واسطه شبکه و ارتباطات اجتمایی شان محیط های کاری معرفی شوند تا تجربیات حرفه ای کسب کنند.  

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه متروپولیتن بوداپست
رتبه: ‎+1000
دانشگاه متروپولیتن بوداپست یک موسسه خصوصی تحصیلات عالی معتبر واقع در شهر بوداپست در کشور مجارستان است که در سال 2000 تاسیس گردیده و دوره هایی در زمینه های خبرنگاری، مدیریت کسب و کار، و ارتباطات به ویژه ارتباطات بین الملل، ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,344 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 8, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2020
حداقل نمره تافل: 69
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱