x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه پچ مجارستان در رشته داروسازی

این دوره تحصیلی ارائه دهنده آموزش های کامل تئوری و عملی در داروسازی است. مدرک تحصیلی حاصل از این دوره تحصیلی در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر قابل قبول است. این دوره تحصیلی در ابتدا با علوم پایه داروسازی که مقدمه ای است برای تحصیلات بیشتر در این زمینه است، آغاز می گردد؛ در بخش دوم دوره دانشجویان آموزش تخصصی داروسازی را در دپارتمان داروسازی دانشگاه که دارای کلاس های درس، موسسات، آزمایشگاه ها و صنعت داروسازی است، فرا می گیرند. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه پچ
رتبه: ‎651
دانشگاه پچ (University of Pecs) یکی از موسسات آموزش عالی مهم در مجارستان می باشد که دروس به زبان های مجارستانی، انگلیسی و آلمانی تدریس می شوند و درحال حاضر 20000 دانشجو دارد.
رشته تحصیلی:
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پچ
طول دوره: 5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 9,900 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 30, 2021
حداقل نمره تافل: 60
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • شرکت در امتحان ورودی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱