۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ساپرون مجارستان در رشته مدیریت کسب و کار

این دوره تحصیلی که توسط دانشکده اقتصاد دانشگاه ساپرون برگزار می شود، با هدف پرورش متخصصین اقتصاد است که دانش مرتبط با اقتصاد، چه به صورت تخصصی و چه به صورت کاربردی و روش شناسی کسب کنند تا قادر به فهم، برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل فرایندهای عملیاتی و روابط اقتصادی موسسات و سازمان های کسب و کاری، باشد. پس از دستیابی به دانش و تجربیات مورد نیاز، این متخصصین می توانند مدیریت را همچون فعالیت ها و فرایندهای کارآفرینانه پایه گذاری و سازمان دهی کنند. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه ساپرون
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ساپرون یکی از دانشگاه های معتبر مجارستان است که در شهر ساپرون در غرب این کشور واقع شده است. این دانشگاه که در سال 1735 تاسیس گردیده است تمرکز این دانشگاه بر آموزش و پژوهش بوده و دارای 4 دانشکده به شرح دانشکده اقتصاد، دانشکده پداگوژی (تربیت معلم)، دانشکده جنگلداری، دانشکده مهندسی، علوم چوب و هنرهای کاربردی می باشد
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت کسب و کار
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساپرون
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,700 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6