۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

دوره آموزش زبان انگلیسی در کالج بین المللی اوه سینا مجارستان

معمولا یکی از دشوارترین مسائل برای افراد، یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در  آزمون IELTS می باشد. با توجه به نیاز به مدرک زبان برای دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا یا کشورهای اروپایی، GO2TR برای شما دوره زبان انگلیسی در کشور مجارستان را درنظرگرفته است که به شما کمک می کند تا برای آزمون IELTS و دریافت نمره مطلوب خود را آماده کنید.

گذراندن این دوره در مجارستان مزایایی را داراست که باعث شد متخصصان GO2TR امکان گذراندن این دوره ها را در این کشور برای شما ممکن کنند. این مزایا شامل دریافت ویزای یکساله با شانس قبولی بالا و امکان دریافت ویزای شینگن می باشد.

این دوره با 20 ساعت کلاس در هفته و تمرکز بر 4 مبحث اصلی IELTS شما را برای شرکت در این آزمون آماده می کتد. تمرکز این دوره بر مباحث زیر است:

  • گرامر عمومی انگلیسی (General English Grammar)
  • Writing
  • Speaking
  • Listening
  • Communication and Presentation
  • فرهنگ و تمدن اروپا ( European Culture and Civilization)

 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
کالج بین المللی اوه سینا
رتبه: ‎+1000
با 25 سال سابقه آموزش در سطح بین المللی برای دانشجویان متقاضی ورود به دانشگاه، این کالج تجربه زیادی در آموزش های مطلوب برای ورود به دانشگاه دارد. این کالج با تاکید بر اطلاعات و دانش به روز، از استادانی دعوت به همکاری می کند که برای پیشرفت دانش و آموزش دانشجویان از رویه های جدید و ابتکاری استفاده می کنند و همچنین از دانشجویان خود این انتظار را دارد که همواره در کسب و استفاده از این دانش کوشا باشند. دانشجویان فارق التحصیل از این کالج در بهترین دانشگاه های اروپا، آمریکا و دیگر نقاط جهان در حال تحصیل و فعالیت هستند و رشته های متنوعی را به عنوان تخصص خود انتخاب کرده اند. این کالج با تاکید بر روش یادگیری "حل مسئله" نه تنها مباحث مختلفی مثل شیمی، فیزیک، زیست، ریاضیات و ... را آموزش می دهد، بلکه قابلیت فهم، درک و کشف مسائل و روش های حل آنها را نیز به دانشجویان خود می آموزد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,658 دلار