۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

دوره آموزش زبان آلمانی در کالج بین المللی اوه سینا مجارستان

آیا می دانید تحصیل در آلمان به زبان آلمانی برای دانشجویان رایگان است؟
این موقعیت بسیار مناسبی برای دانشجویان است که می خواهند به رایگان در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند.

فراگیری زبان آلمانی می تواند بسیار زمان بر و سخت باشد. به همین دلیل فراگیری زبان آلمانی در کالج اوه سینا می تواند شما را یاری کند که هرچه سریعتر سطح زبان آلمانی خود را به سطح مطلوب برسانید. پس از گذراندن این دوره و شرکت در آزمون TestDaF می توانید برای دریافت پذیرش در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه های آلمان، اتریش و سوئیس اقدام کنید.

گذراندن این دوره در مجارستان مزایایی را داراست که باعث شد متخصصان GO2TR امکان گذراندن این دوره ها را در این کشور برای شما ممکن کنند. این مزایا شامل دریافت ویزای یکساله با شانس قبولی بالا و امکان دریافت ویزای شینگن می باشد.

کشور: مجارستان
دانشگاه:
کالج بین المللی اوه سینا
رتبه: ‎+1000
با 25 سال سابقه آموزش در سطح بین المللی برای دانشجویان متقاضی ورود به دانشگاه، این کالج تجربه زیادی در آموزش های مطلوب برای ورود به دانشگاه دارد. این کالج با تاکید بر اطلاعات و دانش به روز، از استادانی دعوت به همکاری می کند که برای پیشرفت دانش و آموزش دانشجویان از رویه های جدید و ابتکاری استفاده می کنند و همچنین از دانشجویان خود این انتظار را دارد که همواره در کسب و استفاده از این دانش کوشا باشند. دانشجویان فارق التحصیل از این کالج در بهترین دانشگاه های اروپا، آمریکا و دیگر نقاط جهان در حال تحصیل و فعالیت هستند و رشته های متنوعی را به عنوان تخصص خود انتخاب کرده اند. این کالج با تاکید بر روش یادگیری "حل مسئله" نه تنها مباحث مختلفی مثل شیمی، فیزیک، زیست، ریاضیات و ... را آموزش می دهد، بلکه قابلیت فهم، درک و کشف مسائل و روش های حل آنها را نیز به دانشجویان خود می آموزد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,660 دلار