x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه میشکولتس مجارستان در رشته مدیریت کسب و کار

این دوره تحصیلی از استاندارد بالایی برخوردار است و پایه نظری خیلی خوبی را با تاکید بر بهبود مهارت های کسب و کار در اختیار دانشجویان قرار می دهد. شهرت و اعتبار قابل قبول این دوره تحصیلی از لحاظ امکان کاریابی برای مدیران و رهبران کسب و کار در نسل های آتی بسیار حائز اهمیت است. آموزش منحصر بفردی که با تمرکز بر شبیه سازی، آموزش همتامحور، بحث های حرفه ای و راهکارهای حاصل از مطالعات موردی از ویژگی های بارز این دوره تحصیلی است.

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه میشکولتس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه میشکولتس که تا قبل از سال 1990 میلادی با نام دانشگاه صنعتی صنایع سنگین شناخته می شد، بزرگترین دانشگاه در مجارستان شمالی می باشد که در چهارمین شهر بزرگ مجارستان میشکولتس واقع شده است.این دانشگاه دارای دانشکده زیر می باشد که عبارت اند از : علوم و مهندسی زمین، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی مکانیک و علوم اطلاعاتی، حقوق، اقتصاد، هنر، موسسه موسیقی، بهداشت عمومی.
رشته تحصیلی:
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میشکولتس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,627 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱