۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پانونیا وزپرم مجارستان در رشته بازاریابی

در این دوره تحصیلی برای دانشجویانی طراحی شده است که به پدیده های بازارهای هدف علاقه داشته و تمایل دارند در روند های مصرف را در دنیای جهانی شده مطالعه کنند و یا خواستار افزایش دانش آکادمیک خود در زمینه بازاریابی هستند. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه پانونیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه پانونیا یا دانشگاه وزپرم در شهر وزپرم در کشور مجارستان قرار دارد که در سال 1949 از سازماندهی 5 دانشکده هنر و علوم انسانی، مهندسی، کشاورزی، اقتصاد و فناوری اطلاعات، تاسیس شده است. در ابتدا این دانشگاه دانشکده فنی دانشگاه بوداپست. در سال 1951، این دانشگاه در تحت دانشگاه مهندسی شیمی وزپرم به صورت مستقل فعالیت کرد و از سال 1991، این دانشگاه با نام دانشگاه وزپرم شناخته می شد.
رشته تحصیلی:
رشته بازاریابی
بازاریابی یا مارکتینگ، مطالعه و مدیریت روابط در تبادلات است. بازاریابی فرایند شناسایی، پیش‌بینی و ارضای نیازها و خواسته‌های مشتری است. از آنجایی که از بازاریابی برای جذب مشتری‌ها استفاده می‌شود، این فعالیت از اجزای اصلی مدیریت کسب و کار و بازرگانی محسوب می‌شود. ممکن است بازاریاب‌ها محصولی را به کسب و کارهای دیگری بفروشند، که به آن بازاریابی کسب و کار به کسب و کار یا B2B، یا اینکه محصول را مستقیماً به مصرف‌کننده‌ها بفروشند که به آن بازاریابی B2C می گویند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وزپرم
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,376 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2022
حداقل نمره تافل: 60
حداقل نمره آیلتس: 5.5