۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه زِنت ایستوان مجارستان در رشته مهندسی مدیریت حیات وحش

در این دوره تحصیلی دانشجویان، دانش و مهارت های مدیریت حیات وحش و حفاظت از محیط زیست را بر پایه اصول محیط زیست و مدیریت منابع طبیعی تجدید پذیر، می آموزند. فارغ التحصیلان این رشته از استاندارد های متناسب با قوانین و مقررات حفاظت از محیط زیست، طبیت و حیاط وحش، برخوردارند. فارغ التحصیلان این دوره تحصیلی می توانند حوزه های جنگلداری، شیلات ویا توسعه روستایی مشغول کار شوند. 

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه زِنت ایستوان
رتبه: ‎+1000
دانشگاه زِنت ایستوان یک دانشگاه صنعتی در مجارستان است که در سال 2000 از تلفیق چندین موسسه آموزش عالی که قدیمی ترین آن دانشگاه دام پزشکی بوداپست می باشد، تاسیس گردید؛ پردیس اصلی این دانشگاه در 30 کیلومتری پایتخت مجارستان بوداپست در شهر گُدُلو واقع شده است. پردیس های دیگر این دانشگاه در شهر های بوداپست، بکشچابا، دْیولا، یاسبِرِنْی و سارْواش قرار دارند. این دانشگاه دارای هست دانشکده برای تحصیل و پژوهش بوده و بطور متوسط 15000 دانشجو را پذیرش می کند.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت حیات وحش
مدیریت حیات وحش شامل اعمال تغییرات در جمعیت و سکونتگاه حیوانات وحشی در جهت منافع حیات وحش و انسان می باشد و شامل فعالیت هایی از قبیل احداث مناطق حفاظت شده، تغییر یا بهبود سکونتگاه حیات وحش، کنترل آفات، حفاظت از جان و دارایی های انسان و مدیریت گیاهان در حیات وحش است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوداپست
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,997 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 15, 2021
حداقل نمره تافل: 61
حداقل نمره آیلتس: 6