x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در مجارستان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه پانونیا وزپرم مجارستان در رشته اقتصاد کسب و کار بین الملل

این دوره تحصیلی مناسب کسانی است که علاقه مند به دیگر فرهنگ ها هستند و در محیط های بین المللی احساس بهتر عمل می کنند و اقتصاد جهانی شده را به عنوان ماهیت فعالیت های کسب و کاری دنیای امروزی می شناسند.

کشور: مجارستان
دانشگاه:
دانشگاه پانونیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه پانونیا یا دانشگاه وزپرم در شهر وزپرم در کشور مجارستان قرار دارد که در سال 1949 از سازماندهی 5 دانشکده هنر و علوم انسانی، مهندسی، کشاورزی، اقتصاد و فناوری اطلاعات، تاسیس شده است. در ابتدا این دانشگاه دانشکده فنی دانشگاه بوداپست. در سال 1951، این دانشگاه در تحت دانشگاه مهندسی شیمی وزپرم به صورت مستقل فعالیت کرد و از سال 1991، این دانشگاه با نام دانشگاه وزپرم شناخته می شد.
رشته تحصیلی:
اقتصاد کسب و کار یک رشته در اقتصاد کاربردی است که از تئوری‌های اقتصادی و روش‌های کمی برای آنالیز شرکت‌های تجاری و عوامل مؤثر در ساختار سازمانی، روابط شرکت‌ها با بازار کار، بازار سرمایه و محصولات استفاده می‌کند. اقتصاد کسب و کار بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد سنتی است، که با بهره‌گیری از مفاهیم اقتصادی به توسعه کسب و کار کمک می‌نماید. اقتصاد کسب و کار از علوم کاربردی است، که یک ابزار تصمیم‌گیری مدیریتی و برنامه‌ریزی برای مدیران بشمار می‌آید. به عبارت دیگر، اقتصاد کسب و کار، استفاده از اقتصاد کاربردی در مدیریت کسب و کار می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وزپرم
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 2,701 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021
حداقل نمره تافل: 60
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱