x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایسلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ریکیاویک ایسلند در رشته علوم ورزشی

این برنامه فارغ التحصیل دانشجویان را برای تحقیق و آموزش در حوزه علوم ورزشی آماده می کند. تأکید ویژه بر آموزش و پژوهش نخبگان خواهد بود.

این دوره از دوره هایی است که روش های تحقیق در زمینه ورزش ، سازماندهی آموزش ، تئوری آموزش و نقش مربی را در بر می گیرد. دانش آموزان همچنین می آموزند که چگونه می توانند با استفاده از تمرینات مبتنی بر فیزیولوژی ، علوم ورزشی ، روانشناسی ، اخلاق ، تغذیه ، تاکتیک و تکنیک ، توانایی ورزشی را به حداکثر برسانند.

کشور: ایسلند
دانشگاه:
دانشگاه ریکیاویک
رتبه: ‎301
دانشگاه ریکیاویک، بزرگترین دانشگاه خصوصی ایسلند با بیش از ۳۵۰۰ دانشجو است. ریکیاویک پایتخت ایسلند است و حدود ۱۲۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد. این دانشگاه بر پژوهش، تعالی در تدریس، کارآفرینی، توسعه فناوری و همکاری با جامعه تجاری متمرکز است. RU یک دانشگاه بین‌المللی پر جنب و جوش، دانشجو محور است که تقریباً با ۲۰۰ مدرسه همکاری دارد. دانشگاه ریکیاویک عضو شبکه بین‌المللی دانشگاه CDIO است. دانشجویان بین‌المللی در RU از فضای دوستانه به عنوان یکی از مزایای بزرگ دانشگاه یاد کرده‌اند. پردیس دانشگاه ریکیاویک از مرکز شهر به راحتی قابل دسترسی است. محققان دانشگاه ریکیاویک از شورای تحقیقات اروپا، سایر کمکهای مالی تحقیقاتی اروپا و جوایزی همچون جایزه Kurzweil برای برتری تحقیق در زمینه هوش مصنوعی دریافت کرده‌اند. پردیس تازه ساخت این دانشگاه در یکی از زیباترین مناطق ریکیاویک درست در کنار تنها ساحل زمین گرمایی ایسلند واقع شده‌است، این دانشگاه امکانات مدرن درجه یک را به دانشجویان ارائه می‌دهد. این ساختمان از کلاس‌های مجهز برخوردار است و دانش آموزان به صورت ۲۴ ساعته به امکانات مطالعه دسترسی دارند.
رشته تحصیلی:
علوم ورزشی
علم ورزش مطالعه حرکات بدنی است که به تناسب اندام انسان ، سلامتی کامل و طول عمر کمک می کند. در حالی که طب مدرن به مردم امکان زندگی طولانی تر را داده است ، بسیاری از مردم بر این باورند که لزوماً به بهبود کیفیت زندگی افرادی که به خدمات درمانی معمولی اعتماد می کنند کمک نکرده است. این افراد اغلب به دنبال متخصصان سلامتی هستند مانند دانشمندان ورزش که به آنها کمک می کنند کیفیت سلامتی را که دوست دارند به دست آورند و حفظ کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ریکیاویک
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,094 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱