۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تور 🔗 سفر به ایتالیا

تور دوره کوتاه مدت مدیریت حرفه ای غذا در ایتالیا

این دوره شامل 4 هفته در آموزشگاه می باشد. اقامت و وعده های غذایی شما در این دوره توسط آموزشگاه تامین خواهد شد. زبان دوره ایتالیایی است اما در حین کلاس یک مترجم انگلیسی زبان به همراه استاد در کلاس حضور خواهد داشت. در پایان این دوره به شما یک مدرک معتبر نیز اعطا خواهد شد. 

در این دوره شما از هتل ها بازدید خواهید کرد و با مدیران و آشپز های هتل ها از نزدیک ملاقات خواهید کرد و به صورت مستقیم می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه ی آشپزی ایتالیایی برای خارجیان
رتبه: ‎+1000
ICIF یک موسسه غیرانتفاعی است که در سال 1991 برای حفظ و دفاع از تصویر غذاهای ایتالیایی و محصولات ایتالیایی در بین متخصصانی که در رستوران های خارج از کشور کار می کنند ، تأسیس شده است. از زمان تأسیس ، ICIF دوره های کارشناسی ارشد (دو ماه آموزش تئوری و عملی در مدرسه ، به علاوه یک دوره کارآموزی چهار ماهه در رستوران های منتخب) و دوره های کوتاه (عمومی و اختصاصی) را برای گروه های متخصصان جوان ایتالیایی و خارجی (سرآشپزها) برگزار کرده است. در طی سالیان متمادی دانشجویان از استرالیا ، برمودا ، برزیل ، کانادا ، چین ، قبرس ، کره ، فیلیپین ، آلمان ، یونان ، هلند ، هنگ کنگ ، هند ، ترکیه ، ژاپن ، لبنان ، مکزیک ، پرو ، فیلیپین ، روسیه ، اوکراین ، جورجیا ، ایران ، ایالات متحده ، سنگاپور ، سوئد ، تایلند ، اندونزی ، تایوان ، ونزوئلا ، هندوراس ، السالوادور ، شیلی ، کلمبیا ، سانتو دومینگو و البته ایتالیا از این موسسه فارغ التحصیل شده اند.
زبان دوره: انگلیسی - ایتالیایی
منطقه: آستی
تاریخ و زمان کنفرانس: May 10, 2021
طول دوره: 4 هفته
هزینه تور: 6,357 دلار
▪️ هزینه اقامت‌‌، بلیط هواپیما و دیگر هزینه‌های جانبی به عهده خود متقاضی می‌باشد.