x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در پلی مدا ایتالیا در رشته هنر جهت دهی فشن

هنر جهت دهی مد یک برنامه کارشناسی خلاق برجسته است که یک مفهوم را به همه زبانهای ممکن - از متن به صوتی و تصویری - و شکل دادن به مدیران هنری آماده برای مقابله با چندرسانه ای بین المللی ، آژانس های تبلیغاتی و استودیوهای خلاق ، ویراستاران مد و مجریان مد ارائه می دهد. از معماری یک تصویر گرفته تا یک مقاله ی کامل و از احساسی که در پیرامون یک شیء واحد ایجاد شده است تا تغییر چند بعدی یک فضای نمایشگاهی ، این ذهن خلاق با احساس روح زمان و فراتر از زیبایی شناسی ، پروژه های تخیلی و تیم های هنری را هماهنگ می کند.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
جهت دهی هنر مد
فارغ التحصیلان برنامه هنر MA Fashion Direction مهارت های خلاقانه و فنی را برای تبدیل شدن به تهیه کننده عکس یا فیلم ، مدیر هنری مجلات و مارک های مد ، مدیر خلاق ، سردبیر مد ، سبک مد ، ایجاد کننده محتوای بصری برای رسانه های اجتماعی و بازرگان تجسمی کسب می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 20,292 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 28, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱