۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بولونیا ایتالیا در رشته ی مهندسی کامپیوتر

دستیابی به نتایج  مربوط به کلاسهای درسی از طریق این دوره که با هدف تشکیل فارغ التحصیلان با مهارت های کاری خاص که بیش از همه حین کار آزمایشگاهی ایجاد می شود ، فارغ التحصیل می شوند.

فارغ التحصیلان قادر به ساخت و مدیریت سیستم ها ، فرآیندها و خدمات مرتبط با مهندسی کامپیوتر ، رشته خاص و همچنین در هر زمینه دیگری خواهند بود که فن آوری های رایانه ای نقش مهمی را ایفا می کنند.

 

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
رتبه: ‎177
دانشگاه بولونیا یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان که بیش از نهصد سال قدمت دارد. دانشگاه بولونیا که به اختصار UNIBO نیز نامیده می‌شود دومین دانشگاه بزرگ ایتالیاست. این دانشگاه در شهر بولونیا قرار گرفته و در حدود ۸۵۰۰۰ دانشجو دارد. این دانشگاه ۲۳ دانشکده دارد.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی کامپیوتر
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: ایتالیایی
منطقه: بولونیا
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 55 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 3,200 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: April 30, 2021
شرایط:
  • داشتن مدرک حداقل A2 زبان ایتالیایی