۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان ایتالیا رشته مدیریت

مدیریت اساس و زیربنای تمام موفقیت های بشری است و در تمام حوزه ها کاربرد دارد. ابتدایی ترین نوع مدیریت ، وابسته به خود فرد خواهد بود. اگر کسی بتواند خودش را درست مدیریت کند، می تواند به موفقیت‌ های بسیار زیادی دست پیدا کند.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان
رتبه: ‎510
دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان ایتالیا شناخته شده با عنوان UCSC یا UNICATT و یا به عبارت ساده تر دانشگاه کاتولیک دانشگاهی خصوصی است که در سال 1921 میلادی تاسیس شده است . این دانشگاه دارای 5 پردیس است که پردیس اصلی آن در شهر میلان وسایر پردیس هایش در شهرهای برشا ، پیاچنزا ، کرمونا ، رم و کامپوباسو واقع شده اند. این دانشگاه جزو بزرگترین دانشگاه های کاتولیک جهان و بزرگترین دانشگاه خصوصی اروپا می باشد. دانشگاه کاتولیک انواع دوره ها و برنامه های تحصیلی را در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان های انگلیسی و ایتالیایی ارائه می دهد. امروزه حدود 40 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت
بررسی تئوری های پایه ای مدیریتی برای آمادگی جهت ورود به رشته کاری مورد نظر دانشجو، از جمله امور مالی و حسابداری ، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک و نهایتا در ادامه پرداختن به مباحث کمی تخصصی تر شامل رویکردهای کمی به مدیریت تا رویکردهای فلسفی و خلاقانه تر.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میلان
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,811 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • مدرک قبولی کنکور