x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی دوره پزشکی و جراحی عمومی در دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان ایتالیا

جراحی عمومی یکی از تخصص‌های پزشکی است که به درمان بیماری‌های قسمت‌های مختلف بدن انسان باتکیه بر استفاده از روش‌های درمانی جراحی می‌پردازد. تأکید این رشته، کار بر روی تروماها، بیماری‌های دستگاه گوارش، شکم، گردن، غدد درون‌ریز می‌باشد.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان
رتبه: ‎510
دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان ایتالیا شناخته شده با عنوان UCSC یا UNICATT و یا به عبارت ساده تر دانشگاه کاتولیک دانشگاهی خصوصی است که در سال 1921 میلادی تاسیس شده است . این دانشگاه دارای 5 پردیس است که پردیس اصلی آن در شهر میلان وسایر پردیس هایش در شهرهای برشا ، پیاچنزا ، کرمونا ، رم و کامپوباسو واقع شده اند. این دانشگاه جزو بزرگترین دانشگاه های کاتولیک جهان و بزرگترین دانشگاه خصوصی اروپا می باشد. دانشگاه کاتولیک انواع دوره ها و برنامه های تحصیلی را در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان های انگلیسی و ایتالیایی ارائه می دهد. امروزه حدود 40 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.
رشته تحصیلی:
دکترای پزشکی (به اختصار M.D.) یک مدرک پزشکی است که معنی آن بین حوزه های قضایی مختلف متفاوت است. در ایالات متحده، کانادا و برخی از کشورهای دیگر، M.D یک مدرک فوق لیسانس حرفه ای میباشد که پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی اعطا می شود. اما در انگلیس لیسانس پزشکی ، لیسانس جراحی در گذشته استفاده میشد و سرانجام در قرن 19 نیز در اسکاتلند استاندارد شد. بنابراین، در انگلستان، ایرلند و سایر کشورها، دکترای پزشکی تحقیقاتی، دکترای تخصصی، دکترای افتخاری و یا درجه بالینی کاربردی محدود به کسانی که قبلاً دارای مدرک حرفه ای پزشکی هستند، می باشد. در آن کشورها، حرفه ای معادل آمریکای شمالی و برخی دیگر استفاده از M.D هنوز به طور معمول تحت عنوان لیسانس پزشکی ، لیسانس جراحی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: رم
طول دوره: 6 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,195 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 4, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 360
شرایط:
  • مدرک قبولی کنکور
  • قبولی در آزمون ورودی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱