۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان ایتالیا رشته روانشناسی

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

رشته‌ای کاملاً کاربردی و البته منزوی و متاسفانه به باور بعضی‌ غیر ضروری! زندگی یعنی نحوه درک و فهم ما از محیط و عکس‌العمل و رفتار ما در برابر آن.
روانشناس به بررسی نحوه ادراک محیط توسط موجود زنده یعنی ما دانش‌آموزان از محیط خود و چگونگی رفتار ما در شرایط خاص می پردازد.گرچه موجود زنده شامل غیر انسان نیز می‌شود ولی هدف اصلی این رشته بررسی وضعیت انسان است.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان
رتبه: ‎510
دانشگاه کاتولیک ساکروکور میلان ایتالیا شناخته شده با عنوان UCSC یا UNICATT و یا به عبارت ساده تر دانشگاه کاتولیک دانشگاهی خصوصی است که در سال 1921 میلادی تاسیس شده است . این دانشگاه دارای 5 پردیس است که پردیس اصلی آن در شهر میلان وسایر پردیس هایش در شهرهای برشا ، پیاچنزا ، کرمونا ، رم و کامپوباسو واقع شده اند. این دانشگاه جزو بزرگترین دانشگاه های کاتولیک جهان و بزرگترین دانشگاه خصوصی اروپا می باشد. دانشگاه کاتولیک انواع دوره ها و برنامه های تحصیلی را در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان های انگلیسی و ایتالیایی ارائه می دهد. امروزه حدود 40 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.
رشته تحصیلی:
رشته روان شناسی
بنابر تعریف انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه علمی بر روی ذهن و رفتار می باشد. روانشناسی یه رشته چند وجهی بوده و دارای گرایشات زیادی از جمله پرورش انسان، ورزش، سلامت، بالینی، رفتار اجتماعی و فرایندهای روانی می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میلان
طول دوره: 3 سال
ظرفیت (نفر): 50
مبلغ دقیق شهریه: 8,811 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 4, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 14
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • مدرک قبولی کنکور
  • شرکت در آزمون ورودی