x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پلی مدا در رشته طراحی کیف

کارشناسی ارشد در رشته ی طراحی کیف که با همکاری والنتینو اداره می شود ، آموزش خوبی را در زمینه کالاهای چرمی تضمین می کند و یک رویکرد خلاق را توام با صنایع دستی دست و پا می کند.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
طراحی کیف
طراحی کیف یکی از جالب ترین و جذاب ترین شاخه های رو به رشد در فشن است. این دوره مقدماتی به شما کمک می کند تا عشق خود را به کیف های دستی از رویا به واقعیت توسعه دهید. این شاخه از طراحی خلاقانه هر یک از بخش های مختلف تحقیقاتی را به شما نشان می دهد، و شما را در مراحل طراحی و توسعه همراهی می کند تا به ایده نهایی خود برسید. همچنین در مورد مواد جدید و روندهای فعلی کیف ، از جمله پیشرفت در پایداری و فناوری ، اطلاعات کسب خواهید کرد. پس از اتمام این دوره ، دانشجویان یاد می گیرند چگونه بر ایده های خلاقانه خود تمرکز کنند ، چگونه آنها را ارائه دهند و به کجا می روند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 31,609 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: September 18, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱