x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه پلی مدا ایتالیا در رشته طراحی کلکسیون

کارشناسی ارشد در طراحی کلکسیون از چهار حوزه درهم تنیده تشکیل شده است. کارصنایع دستی: کسب مهارت های فرهنگی و فنی. طراحی: تحقیق و برداشت از مجموعه. توسعه: ایجاد ، مد و به پایان رساندن لباس. ارائه: نمایشگاه پرتفولیوی شخصی و اجرای عمومی مجموعه.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
طراحی کلکسیون
رشته ی طراحی کلکسیون منحصراً به کلیه لباسهایی که یک طراح مد برای یک دسته خاص در شرکت مد خود تولید می کند، اشاره دارد. در حالی که این مجموعه به تولید فصلی از سبک های مختلف در یک خط برای همین شرکت اشاره دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 31,642 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: September 18, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱