x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مارانگونی ایتالیا در رشته مدیریت فشن و برند های لوکس

نقش مدیر برند در صنعت فشن، ایجاد انگیزه ، ایجاد میل و ایجاد اعتماد از طریق کانال های مختلف در تجارت ، بازاریابی و ارتباطات به منظور برآورده کردن انتظارات از چشم انداز و استراتژی یک برند لوکس است. این دوره 9 ماهه در مدرسه میلانو یا فلورانس دانش عمیق در مورد برندسازی را بطور خاص برای صنایع مد و کالاهای لوکس فراهم می کند.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه آموزش عالی مارانگونی
رتبه: ‎8
دانشگاه انستیتو مارانگونی به عنوان یک مرکز مطالعات بین‌المللی در حوزه مد و طراحی لباس فعالیت می‌کند. این مدرسه مد و مطالعات بین‌المللی در شهر لندن انگلستان قرار دارد. مرکز مطالعات اصلی دانشگاه انستیتو مارانگونی برای اولین بار در سال ۱۹۳۵ در شهر میلان ایتالیا تاسیس شده است. فارغ‌التحصیلان دانشگاه انستیتو مارانگونی در بسیاری از شرکت‌های مد و طراحی فعالیت می‌کنند. این موسسه یکی از محبوب‌ترین مراکز برای آموزش مد و طراحی است.
رشته تحصیلی:
مدیریت برند مد
مدیریت برند شامل سازماندهی رهنمودهایی است که هویت برند را نشان می دهد که باید در هر محصول و نحوه ارائه محصولات در استراتژی بازاریابی منعکس شود. این به معنای ایجاد یک هویت برای مارک و برقراری ارتباط صحیح در داخل شرکت و از همه مهمتر مخاطبان است تا به بهبود شهرت ، ارزش و سودآوری برند بپردازید. امروزه برندها از اهمیت بیشتری برخوردارند اما شکننده تر از همیشه هستند و یک مدیریت نام تجاری محکم می تواند برای یک شرکت مد تغییر کند که از رقبای خود دور نیست. مدیریت برند قبل از کار با یک استراتژی متعادل باید با محصولات مد ، چه ، چگونه و چرا مقابله کند: این ها همه برای پیدا کردن صدای شما است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میلان
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 34,169 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 50
حداقل نمره آیلتس: 5
شرایط:
  • داشتن مدرک B1 ایتالیایی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱