x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه پلی مدا ایتالیا در رشته هنر جهت دهی مد

روز یک مدیر هنری جهت دهی مد مملو از جلسات بصری با سردبیران ، اجرا با بخش مد ، قرار گرفتن جهت دادن به عکاسان هنوز سبک زندگی و سبک های تبلیغاتی و البته در واقع نشستن برای طرح و طراحی چیدمان است. این نقش همچنین به چندین جنبه مدیریتی نیاز دارد - به عنوان مثال ، کار کردن با مهلت و بودجه با طراحان گرافیک ، نویسندگان نسخه برداری ، روزنامه نگاران ، ویراستاران، متخصصان تبلیغات و خریداران رسانه. این دوره شامل فرصتی برای بازدید از دفاتر Condé Nast در میلان ، نگاه پشت پرده به دنیای تحریریه Vogue ، فرصتی برای حضور در یکی از شاخه های اختصاصی سرمقاله آن و بازدید از استودیوی طراحی در شبکه Vogue Talents است.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
جهت دهی هنر مد
فارغ التحصیلان برنامه هنر MA Fashion Direction مهارت های خلاقانه و فنی را برای تبدیل شدن به تهیه کننده عکس یا فیلم ، مدیر هنری مجلات و مارک های مد ، مدیر خلاق ، سردبیر مد ، سبک مد ، ایجاد کننده محتوای بصری برای رسانه های اجتماعی و بازرگان تجسمی کسب می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 31,642 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: October 5, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱