x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه پلی مدا ایتالیا در رشته مدیریت برند مد

این دوره کارشناسی ارشد دارای سه بخش اصلی است: نگرش؛ هماهنگی بین انسان ، جامعه و صنعت ، مدیریت. بازاریابی استراتژیک یک مدل تجاری در سناریوها و ارتباطات در موارد واقعی؛ ایجاد و تحویل یک پیام بر پایه ی احساس  جذب. مدیریت برند مد توسط استادان این صنعت و استادان مهمان بین المللی تدریس می شود. بازدید از نمایشگاه های تجاری ، نمایش مد ، شرکت ها و موزه های شرکت ها و همچنین فرصت های کارآموزی شامل این دوره می شود. دو پروژه اصلی این دوره ، rebranding یک برچسب اصلی و راه اندازی یک مارک در حال ظهور ، توسط مدیر Polimoda آموزش داده می شود و از نظر کیفیت برای ارائه به عنوان یک نمونه کار شخصی بسیار بالا است.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
مدیریت برند مد
مدیریت برند شامل سازماندهی رهنمودهایی است که هویت برند را نشان می دهد که باید در هر محصول و نحوه ارائه محصولات در استراتژی بازاریابی منعکس شود. این به معنای ایجاد یک هویت برای مارک و برقراری ارتباط صحیح در داخل شرکت و از همه مهمتر مخاطبان است تا به بهبود شهرت ، ارزش و سودآوری برند بپردازید. امروزه برندها از اهمیت بیشتری برخوردارند اما شکننده تر از همیشه هستند و یک مدیریت نام تجاری محکم می تواند برای یک شرکت مد تغییر کند که از رقبای خود دور نیست. مدیریت برند قبل از کار با یک استراتژی متعادل باید با محصولات مد ، چه ، چگونه و چرا مقابله کند: این ها همه برای پیدا کردن صدای شما است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 31,642 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: April 12, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱