x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پلی مدا در رشته تجارت بین الملل مد

یک رهبر در جهان تجارت مد را ترسیم کنید. وجود این چهره مهم برای بهینه سازی بازار ضروری است. علاوه بر این ، این شخص جرات می کند خطر تصمیمی را که پتانسیل حداکثر فروش را دارد ، بپذیرد. این علم از طریق تمرکز بر تجزیه و تحلیل داده ها و مدیریت پیشرفته ، به منظور رمزگشایی آینده ، رویکردی که روی کارآفرینی تمرکز دارد القا می شود. آمار؛ داده محور؛ عناصر اداری و حقوقی.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
تجارت بین الملل مد
دوره بین المللی تجارت مد ، به گونه ای طراحی شده است که فرصتی را برای تحصیل در تجارت بین المللی مد در یک محیط خلاقانه برای دانشجویان با طیف وسیعی از بلند پروازی ها و علایق در دنیای مد فراهم می کند. فارغ التحصیلان تجارت بین الملل مد ، نام تجاری ، فروش و تحویل طراحان سطح بالا را به زنجیرهای خیابانی چند میلیون دلاری سوق می دهند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 31,609 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: June 18, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 18, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱