۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پادووا ایتالیا در رشته ی مهندسی کامپیوتر

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر،از فعالیتهای تحقیقاتی برجسته بیان شده توسط گروه مهندسی اطلاعات دانشگاه پادوا تشکیل شده اس. از این رو دانشجوی کارشناسی ارشد از ویژگی بالایی برخوردار است و قادر به استفاده از طیف گسترده ای از دانش برای تفسیر ، توصیف و حل مشکلات بصورت نوآورانه مهندسی کامپیوتر است که نیاز به یک تحلیل عمیق قوی دارد. آموزش خاص در مهندسی کامپیوتر شامل کلیه مباحث اساسی نظری و کاربردی مانند نظریه محاسباتی است.

 

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
دانشگاه پادووا
رتبه: ‎249
دانشگاه پادووا (ایتالیایی: Università degli Studi di Padova) یک دانشگاه برتر ایتالیایی است که در شهر پادووا، ایتالیا واقع شده‌است. این دانشگاه در سال ۱۲۲۲ به عنوان مدرسه حقوق تأسیس شد و یکی از برجسته‌ترین دانشگاه‌ها در اوایل اروپای مدرن بود.پادووا دومین دانشگاه در ایتالیا و پنجمین دانشگاه قدیمی باقی مانده در جهان است. این دانشگاه در سال ۲۰۱۰، حدود ۶۵۰۰۰ دانشجو داشت.در سال ۲۰۱۶ «بهترین دانشگاه» در میان موسسات آموزش عالی ایتالیا با بیش از ۴۰٬۰۰۰ دانشجو بود، و در سال ۲۰۱۸، بهترین دانشگاه ایتالیایی طبق رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان (ARWU) رتبه‌بندی شده‌است.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی کامپیوتر
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پادووا
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 220 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 3,150 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: April 7, 2021
حداقل نمره تافل: 84
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس حداقل 3 ساله مرتبط و با مهارت های اثبات شده در مهندسی اطلاعات ، فیزیک و ریاضیات