۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ژاپن

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کیوتو ژاپن در رشته مهندسی عمران

دانشگاه کیوتو طیف وسیعی از دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می نماید. در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، دانشجویان در دانش خود در زمینه مهندسی عمران تخصص کسب کرده و مهارت های لازم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری و همینطور فعالیت کاری در زمینه مهندسی عمران و مرتبط با آن را کسب می کنند. 

کشور: ژاپن
دانشگاه:
دانشگاه کیوتو
رتبه: ‎35
دانشگاه کیوتو یکی از دانشگاه‌های اصلی و دولتی کشور ژاپن است. این دانشگاه هم‌اکنون ۲۲٬۰۰۰ دانشجو دارد و در شهر کیوتو قرار گرفته‌است که در سال 1897 تاسیس شده است. بودجه سالیانه دانشگاه کیوتو، ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار برآورد می‌شود. این دانشگاه دارای سه پردیس به نام های یوشیدا، کاتسورا و گوکاشو می باشد. پردیس یوشیدا پردیس اصلی این دانشگاه می باشد. دانشگاه کیوتو شامل دانشکده های زیر می باشد: _دانشکده آموزش _دانشکده حقوق _دانشکده اقتصاد _دانشکده علوم _دانشکده پزشکی _دانشکده علوم دارویی _دانشکده مهندسی _دانشکده کشاورزی
رشته تحصیلی:
مهندسی عمران یک رشته مهندسی حرفه ای است که به طراحی ، ساخت و نگهداری از محیط فیزیکی و طبیعی ساخته شده از جمله جاده ها، پل ها، کانال ها، سدها، فرودگاه ها، سیستم های فاضلاب، خطوط لوله، اجزای سازه ساختمان ها می پردازد. مهندسی عمران به طور سنتی به تعدادی از رشته های فرعی تقسیم می شود. این رشته پس از مهندسی نظامی، قدیمی ترین رشته مهندسی محسوب می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کیوتو
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 2,610 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: April 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • شرکت در آزمون ورودی با هزینه 10000 ین معادل 93.82 دلار
  • شرکت در آزمون زبان دانشگاه در صورت نداشتن مدرک زبان