x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لیختن اشتاین در رشته کار افرینی

ایجاد یک شرکت و کارآفرینی کاری است که می توان یاد گرفت. اما حتی مهمتر از آن شناسایی و ارزیابی ایده های نوآورانه در زمینه تجارت و نهایتا اجرای موفقیت آمیز آنها در بازار است. این دقیقاً همان چیزی است که برنامه کارشناسی ارشد کارآفرینی و مدیریت دانشگاه لیختن اشتاین می تواند به شما ارائه دهد.

رشته تحصیلی :
کارآفرینی و نوآوری
به عنوان زیر رشته ای از طراحی محصول (Product Design) و رویکردی جدید که سعی در بهبود مشاغل با توجه به نوآوری های روزافزون در انواع کسب و کارهای کوچک، بزرگ و حتی بین المللی دارد. دانشجویان این رشته با فراگرفتن نحوه طراحی، مدیریت و گسترش دادن کسب و کارهای نوپا می توانند برای فعالیت در بازارکار آماده شوند.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 72
حداقل نمره آیلتس : 5.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : 2,513 دلار
دانشگاه :
دانشگاه لیختن اشتاین
رتبه: ‎-
دانشگاه لیختن اشتاین (به آلمانی: Universität Lihthtenstein) یک دانشگاه دولتی است که در لیختن اشتاین واقع شده است. این دانشگاه بر دو بخش تحصیلی تمرکز دارد - معماری و اقتصاد تجاری (کارآفرینی ، مالی ، سیستم های اطلاعاتی ، قانون تجارت). این دانشگاه لیختن اشتاین ، تنها دانشگاه ایالتی در اصول ارائه معماری و برنامه ریزی و همچنین مدیریت بازرگانی با تأکید بر کارآفرینی ، امور مالی و سیستمهای اطلاعات است. به روزترین آموزش دانشگاه را مطابق با استانداردهای کیفیت سوئیس و بین المللی در اختیار شما قرار می دهند. همچنین لول تحقیقاتی را در بالاترین سطح بین المللی انجام می دهند.
طول دوره : 2 ساله
ددلاین : ددلاین ثبت نام: March 31, 2021

پیشنهادات مشابه