۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیختن اشتاین

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لیختن اشتاین در رشته سیستم های اطلاعاتی

فناوری اطلاعات در همه جا وجود دارد ، اما مردم هنوز اول راه هستند. این نه تنها برای شرکت های موفق بلکه برای تحصیل با این دانشگاه صدق می کند.
آیا شما از فناوری اطلاعات هیجان زده هستید؟ آیا به دنبال یک آموزش عملی با بالاترین معیارهای دانشگاهی هستید؟ آیا می خواهید یک محیط حمایتی را تجربه کنید که در آن بتوانید مهارت های برجسته ای را بدست آورید و یک شبکه حرفه ای بسازید؟ سپس به جای درست آمده اید

دانشگاه:
دانشگاه لیختن اشتاین
رتبه: ‎-
دانشگاه لیختن اشتاین (به آلمانی: Universität Lihthtenstein) یک دانشگاه دولتی است که در لیختن اشتاین واقع شده است. این دانشگاه بر دو بخش تحصیلی تمرکز دارد - معماری و اقتصاد تجاری (کارآفرینی ، مالی ، سیستم های اطلاعاتی ، قانون تجارت). این دانشگاه لیختن اشتاین ، تنها دانشگاه ایالتی در اصول ارائه معماری و برنامه ریزی و همچنین مدیریت بازرگانی با تأکید بر کارآفرینی ، امور مالی و سیستمهای اطلاعات است. به روزترین آموزش دانشگاه را مطابق با استانداردهای کیفیت سوئیس و بین المللی در اختیار شما قرار می دهند. همچنین لول تحقیقاتی را در بالاترین سطح بین المللی انجام می دهند.
رشته تحصیلی:
رشته سیستم های اطلاعاتی
سیستم اطلاعاتی یا سامانه اطلاعاتی نظام‌های سازمانی، فنی اجتماعی و رسمی هستند که برای گردآوری، پردازش، ذخیره‌سازی و توزیع اطلاعات طراحی شده‌اند.از دیدگاه سیستم‌های فنی‌اجتماعی سامانه‌های اطلاعاتی از چهار جزء تشکیل شده‌است: وظیفه، افراد، ساختار (یا نقش‌ها) و فناوری. به این دلیل سیستم‌های اطلاعاتی نه تنها به عنوان یک پایگاه داده، نرم‌افزار و سخت‌افزار بلکه به عنوان یک سیستم بزرگتر که به کمک و بهره‌گیری از آن می‌توان مدیریت تمام امور دستی و دستگاهی و تفسیر سیستم‌های ارتباطی را به راحتی انجام داد، مطرح می‌شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فادوتس
طول دوره: 2 ساله
مبلغ دقیق شهریه: 2,513 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - ددلاین ثبت نام: September 30, 2021
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120