۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیختن اشتاین

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه لیختن اشتاین در رشته کسب و کار و اقتصاد

این برنامه مطابق با معیارهای بین المللی است. ما شهرت خود را در زمینه آموزش از طریق تحقیق - و در زمینه آموزش در تحقیق - بنا می کنیم. هدف ما توسعه و ترویج محققان نوظهور به عنوان برنامه برنامه کارشناسی ارشد و سایر مراحل شغلی آنها است.

دانشگاه:
دانشگاه لیختن اشتاین
رتبه: ‎-
دانشگاه لیختن اشتاین (به آلمانی: Universität Lihthtenstein) یک دانشگاه دولتی است که در لیختن اشتاین واقع شده است. این دانشگاه بر دو بخش تحصیلی تمرکز دارد - معماری و اقتصاد تجاری (کارآفرینی ، مالی ، سیستم های اطلاعاتی ، قانون تجارت). این دانشگاه لیختن اشتاین ، تنها دانشگاه ایالتی در اصول ارائه معماری و برنامه ریزی و همچنین مدیریت بازرگانی با تأکید بر کارآفرینی ، امور مالی و سیستمهای اطلاعات است. به روزترین آموزش دانشگاه را مطابق با استانداردهای کیفیت سوئیس و بین المللی در اختیار شما قرار می دهند. همچنین لول تحقیقاتی را در بالاترین سطح بین المللی انجام می دهند.
رشته تحصیلی:
رشته کسب و کار و اقتصاد
کسب و کار و تجارت زمینه ای در اقتصاد کاربردی است که از تئوری های اقتصادی و روشهای کمی برای تجزیه و تحلیل بنگاه های اقتصادی و عوامل مؤثر در تنوع ساختارهای سازمانی و روابط بنگاهها با بازار کار ، سرمایه و محصول استفاده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فادوتس
طول دوره: 2 ساله
مبلغ دقیق شهریه: 2,513 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: October 31, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6