۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ویتاوتاس مگنوس کانواس لیتوانی در رشته انفورماتیک کاربردی

هدف از این دوره تحصیلی پرورش متخصصان فناوری آی تی با مهارت و دانش گسترده است که توانایی انجام فعالیت های زیر را دارد : 

  • انجام تحلیل داده های کلان با استفاده از تکنیک ها و ابزار ماینینگ داده و طراحی و توسعه و استقرار راهکار های تحلیلی داده. 
  • فرمول سازی، مدل سازی و شبیه سازی سیستم های پیچیده و فرایند های کسب و کار، طراحی و استقرار و نگهداری سیستم های تطبیقی و هوشمند.
  • انجام فعالیت های تحقیق و توسعه در سطوح صنعتی یا آکادمیک ویا تحصیل در مقطع دکتری در لیتوانی و یا دانشگاه ها و مراکز پژوهشی خارج از کشور 
کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه ویتاوتاس مگنوس
رتبه: ‎801
دانشگاه ویتاوتاس مگنوس، یک دانشگاه دولتی واقع در کانواس در کشور لیتوانی است، این موسسه آموزش عالی در ابتدا با نام دانشگاه لیتوانی شناخته می شد، اما در سال 1930 به مناسبت گرامیداشت 500 امین سالگرد درگذشت ویتاوتاس کبیر، حاکم لیتوانی، به ویتاوتاس مگنوس تغییر نام پیدا کرد. این دانشگاه یکی از دانشگاه های برتر لیتوانی با بیش از 8800 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و حدود 1100 کادر اداری و آموزشی، می باشد
رشته تحصیلی:
رشته انفورماتیک-برنامه نویسی و معماری سیستم
انفورماتیک-برنامه نویسی و معماری سیستم : سیستم های رایانه ای جزئی از تمام بخش های جامعه هستند و مهم این است که شخصی آنها را توسعه داده و حفظ کند ، آنها را بفهمد و اطمینان حاصل کند که برای حداکثر بهره خود و برای سوءاستفاده از آنها طراحی نشده اند. برنامه نویسی رایانه فرایند طراحی و ساخت یک برنامه کامپیوتری قابل اجرا برای دستیابی به یک نتیجه محاسباتی خاص است. برنامه نویسی شامل کارهایی از قبیل: تجزیه و تحلیل ، تولید الگوریتم ها ، پروفایل دقیق الگوریتم ها و مصرف منابع و اجرای الگوریتم ها به زبان برنامه نویسی انتخاب شده (معمولاً به عنوان رمزگذاری است).
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کانواس
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 118 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 5,715 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 109
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه انگیزه نامه، رزومه تحصیلی، توصیه نامه