x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کاناز لیتوانی در رشته مهندسی پزشکی

پیرتر شدن جمعیت چالش ها و مسائل دشواری را برای سیستم های درمانی دارد و مهندسی پزشکی در پیدا راهکارهایی برای این مشکلات بسیار مفید و مؤثر است. در طول دوره تحصیلی، دانشجویان دانش نظری خود را عمیق تر کرده و مهارت های پژوهشی خود را برای توسعه و بهبود تجهیزات تشخیص، درمان و نظارت درمانی، بسط دهند. فارغ التحصیلان این دوره تحصیلی می توانند در صنایع دستگاه های پزشکی، مراکز پژوهشی، موسسات نظارتی ایالتی، فعالیت کنند. 

رشته تحصیلی :
استفاده از اصول مهندسی و مفاهیم پزشکی و زیست شناسی برای ارائه بهتر خدمات درمانی.به عبارت دیگر این رشته با تمرکز بر کاهش شکاف بین مهندسی و پزشکی ، ترکیب مهارت های طراحی و حل مسئله مهندسی با علوم بیولوژی پزشکی برای پیشبرد خدمات درمانی از جمله تشخیص ، نظارت و درمان است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کاناز
هزینه ورودی : 110 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 85
حداقل نمره آیلتس : 6
مبلغ دقیق شهریه : 4,746 دلار
کشور : لیتوانی
دانشگاه :
دانشگاه صنعتی کاناز
رتبه: ‎751-800
این دانشگاه با بیش 19 هزار دانشجو در سال 1922 تاسیس شد.دانشگاهی پیشرو در کشور لیتوانی که طیف گسترده ای از مطالعات را انجام می دهد و از نزدیک با بازار کار در ارتباط است. مطالعات مهندسی ، فناوری ، علوم فیزیکی و اجتماعی ، علوم انسانی و هنر توسط این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود. گروه های تحقیقاتی در KTU با انجام تحقیقات میان رشته ای مهمترین سؤالات روز دنیا را، برای کمک به دانش جهانی پاسخ می دهند. مأموریت این دانشگاه ارائه مطالعات مبتنی بر تحقیق در سطح بین المللی است که در نهایت منجر به انتقال دانش و فن آوری های نوآورانه برای توسعه پایدار دولت ها و توسعه تکنولوژی می شود.
شرایط :
  • مصاحبه انگیزه تحصیلی از طریق اسکایپ
  • لیسانس در رشته های مهندسی پزشکی، بیوفیزیک، الکترونیک، انفورماتیک به همراه ریز نمرات
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: September 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 30, 2020

پیشنهادات مشابه