x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی کاوناس لیتوانی در رشته مهندسی مکانیک

این دوره تحصیلی از ادغام آخرین دستاورد های علمی و صنعتی ایجاد شده و بر توسعه سطح بالایی از شایستگی ها متمرکز است که شامل موارد زیر است :

  • در توسعه محصولات با ماهیت مکانیکی، متخصصان توانایی ارزیابی، مدلسازی، شبیه سازی و بهینه سازی سیستم های مکانیکی را دارند. 
  • در کارهای پژوهشی، متخصصان قادر به حل مسائل کاملاً تعریف نشده، جمع بندی، یکپارچه سازی دانش و اطلاعات در حوزه مهندسی و مکانیک و سایر زمینه های علمی می باشند.
  • در فعالیت های مدیریتی،  متخصصان می توانند به هدایت های تیم هایی از متخصصان حوزه های مختلف و مدیریت عملیات آنها هستند. 
کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی کاوناس
رتبه: ‎751-800
این دانشگاه با بیش 19 هزار دانشجو در سال 1922 تاسیس شد.دانشگاهی پیشرو در کشور لیتوانی که طیف گسترده ای از مطالعات را انجام می دهد و از نزدیک با بازار کار در ارتباط است. مطالعات مهندسی ، فناوری ، علوم فیزیکی و اجتماعی ، علوم انسانی و هنر توسط این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود. گروه های تحقیقاتی در KTU با انجام تحقیقات میان رشته ای مهمترین سؤالات روز دنیا را، برای کمک به دانش جهانی پاسخ می دهند. مأموریت این دانشگاه ارائه مطالعات مبتنی بر تحقیق در سطح بین المللی است که در نهایت منجر به انتقال دانش و فن آوری های نوآورانه برای توسعه پایدار دولت ها و توسعه تکنولوژی می شود.
رشته تحصیلی:
در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.هندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاوناس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,746 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 30, 2021
حداقل نمره تافل: 85
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • شرکت در آزمون ورودی (مصاحبه از طریق اسکایپ)
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱