x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی کاوناس لیتوانی در رشته فیزیک پزشکی

این دوره تحصیلی به طور عمده شامل مطالعات بر روی افراد، محیط و مواد در ارتباط قرار گیری در معرض پرتو ها می باشد که با هدف استفاده از این تشعشعات برای تشخیص و درمان بیماری های غددی و همچنین محافظت از افراد در برای اشعه های بی مورد می باشد.

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی کاوناس
رتبه: ‎751-800
این دانشگاه با بیش 19 هزار دانشجو در سال 1922 تاسیس شد.دانشگاهی پیشرو در کشور لیتوانی که طیف گسترده ای از مطالعات را انجام می دهد و از نزدیک با بازار کار در ارتباط است. مطالعات مهندسی ، فناوری ، علوم فیزیکی و اجتماعی ، علوم انسانی و هنر توسط این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود. گروه های تحقیقاتی در KTU با انجام تحقیقات میان رشته ای مهمترین سؤالات روز دنیا را، برای کمک به دانش جهانی پاسخ می دهند. مأموریت این دانشگاه ارائه مطالعات مبتنی بر تحقیق در سطح بین المللی است که در نهایت منجر به انتقال دانش و فن آوری های نوآورانه برای توسعه پایدار دولت ها و توسعه تکنولوژی می شود.
رشته تحصیلی:
فیزیک پزشکی
فیزیک پزشکی را می توان به عنوان کاربرد مباحث فیزیک شامل مفاهیم، تئوری ها و رویه ها در رشته پزشکی یا سیستم های پزشکی دانست. معمولا در بیمارستان ها و دانشگاه ها دپارتمان فیزیک پزشکی وجود دارد که تمرکز آنها روی دو بخش اصلی پرتودرمانی و رادیولوژی است. شاخه پرتودرمانی فیزیک پزشکی، می تواند شامل مباحثی مانند دزیمتری، تضمین کیفیت لاین و براکی تراپی باشد. رادیولوژی فیزیک پزشکی، شامل تکنیک های تصویربرداری پزشکی مانند تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی، سونوگراف ، توموگرافی کامپیوتر ، توموگرافی انتشار پوزیترون و اشعه ایکس است. در مباحث بالینی نیز فیزیک پزشکی کاربرد های خاص خود را دارد و افراد فعال در این رشته تحت این عنوان در بیمارستان ها و کلینیک ها فعالیت می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاوناس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,746 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 30, 2021
حداقل نمره تافل: 85
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • شرکت در آزمون ورودی (مصاحبه از طریق اسکایپ)
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱