x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی کاوناس لیتوانی در رشته ترجمه و بومی سازی متون فنی

این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد بیشتر برای کسانی مناسب است و آنها را به خود جذب می کند که مایل به کسب دانش عمیق تر در روش ها و فنون ترجمه و بومی سازی و بهبود مهارت های خود در فناوری ترجمه و مدیریت پروژه های ترجمه، هستند. یکی از بزرگترین مزیت های این دوره تحصیلی ایجاد فرصتی است که بتوان مهارت های ترجمه نوشتاری را در ترکیبات زبانی مختلف، بهبود بخشید. فارغ التحصیلان این دوره تحصیلی می توانند مسائل ترجمه و بومی سازی متون را حل کرده و در ترجمه رسانه های صوتی و تصویری و استفاده از فناوری های ترجمه برای اهدافی چون ترجمه، تطبیق، اصلاح، مدیریت و....، مهارت کسب می کنند. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی کاوناس
رتبه: ‎751-800
این دانشگاه با بیش 19 هزار دانشجو در سال 1922 تاسیس شد.دانشگاهی پیشرو در کشور لیتوانی که طیف گسترده ای از مطالعات را انجام می دهد و از نزدیک با بازار کار در ارتباط است. مطالعات مهندسی ، فناوری ، علوم فیزیکی و اجتماعی ، علوم انسانی و هنر توسط این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود. گروه های تحقیقاتی در KTU با انجام تحقیقات میان رشته ای مهمترین سؤالات روز دنیا را، برای کمک به دانش جهانی پاسخ می دهند. مأموریت این دانشگاه ارائه مطالعات مبتنی بر تحقیق در سطح بین المللی است که در نهایت منجر به انتقال دانش و فن آوری های نوآورانه برای توسعه پایدار دولت ها و توسعه تکنولوژی می شود.
رشته تحصیلی:
علم و فناوری ترجمه
روش های جدید در فناوری زبان و تحقیقات تجربی بررسی می شود. دانشجویان این رشته آموزش های فشرده ای در روش های تحقیقاتی دارند که در حال حاضر در زبان تجربی و علوم ترجمه استفاده می شود.
زبان دوره: انگلیسی - روسی
منطقه: کاوناس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,746 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 30, 2021
حداقل نمره تافل: 85
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • شرکت در آزمون ورودی (مصاحبه از طریق اسکایپ)
  • ارائه مدرک زبان روسی با حداقل سطح B2
  • دانش و مهارت های زبان روسی از طریق اسکایپ سنجیده می شود.
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱