۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کلایپدا لیتوانی در رشته مهندسی فرایندهای نفت و گاز

هدف از این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد فرایندهای صنعتی نفت، آماده سازی دانشجویان متخصص در حوزه فرایندهای فناوری های نفتی با دانش بسزا در مهندسی شیمی، ازیاد برداشت نفت و اصلاح مواد روغنی و همچنین موضوعات میان رشته ای می باشد که به آنها این توان را می دهد که روش های پژوهشی را در توسعه پایدار صنعت نفت به اجرا دربیاورند.

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه کلایپدا
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه به طور رسمی در سال 1991 توسط پارلمان لیتوانی تاسیس گردید. این دانشگاه دارای هفت دانشکده و هشت موسسه آموزشی می باشد که عبارت اند از: دانشکده علوم طبیعی و ریاضیات، دانشکده علوم انسانی، دانشکده مهندسی دریانوردی، دانشکده هنر، دانشکده تربیت مدرس، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده علوم درمانی، و همین طور موسسه دریانوردی، موسسه تحصیلات تکمیلی، موسسه تحقیقات و برنامه ریزی ساحلی، موسسه مکاترونیک و ....
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی نفت
مهندسی نفت، شاخه ای از مهندسی است که به فعالیت های مرتبط با تولید ترکیبات هیدروکربنی، که هم در نفت خام و هم در گاز طبیعی موجود هستند، می پردازد. اکتشاف و برداشت در صنایع بالا دستی صنعت نفت و گاز وجود، می باشد، که این فعالیت ها توسط دانشمندان زمین شناسی و مهندسی نفت در جهت به حداکثر رسانی بهره وری اقتصادی هیدروکربن ها از مخازن زیرزمینی می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلایپدا
طول دوره: 1.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,628 دلار
ددلاین: ترم: پائی - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 30, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه