۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مایکولاس رومریز لیتوانی در رشته فناوری حقوقی

دامنه مسائل حقوقی، اینترنت را دربر می گیرد، بنابرین برای یک وکیل یا مشاور حقوقی حیاتی است درباره این فناوری آگاهی داشته باشد. این دوره تحصیلی مفاهیم و موضوعاتی چون هوش مصنوعی، تحلیل داده های کلان، بلاک چین و دیگر فناوری های مرتبط با فناوری های اینترنتی و دیجیتال را پوشش می دهد. هدف از این دوره تحصیلی آموزش متخصصانی است که دارای دانش و مهارت های گسترده در حوزه حقوق و فناوری باشند. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه مایکولاس رومریز
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های لیتوانی است که نام خود را از محقق حقوقی، قاضی و پدر قانون اساسی لیتوانی، مایکولاس رومریز، گرفته است. این دانشگاه در سال 1991 تاسیس گردیده و در حال حاضر حدود 6500 دانشجو از 58 کشور جهان می پذیرد. این دانشگاه دارای دو پردیس در شهرهای ویلینوس و کانواس می باشد و برای دانشجویان بین المللی، در زمینه علوم اجتماعی، دوره هایی به زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
رشته فناوری حقوقی
فناوری حقوقی اشاره بر استفاده از فناوری و نرم افزار ها در جهت تامین خدمات حقوقی و حمایت و پشتیبانی از صنایع حقوقی می باشد و هدف از این رشته تحصیلی کمک به وکلا، شرکت های حقوقی، کسب و کار ها در فرایندهایی چون اقدامات مدیریتی، ذخیره اسناد و مدارک، حسابداری و صدور صورت مالی و...، می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 117 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 3,521 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 65
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه