۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مایکولاس رومریز لیتوانی در رشته مدیریت تدارکات

هدف از این دوره تحصیلی آموزش مدیریت شرکت های لجستیک و تدارکاتی در محیط رقابتی جهانی به روشی کاملاً اثربخش و با استفاده از جدید ترین فناوری ها در تحلیل، مدیریت و ارتقای فرایند لجستیک، می باشد. همچنین در این دوره تحصیلی تمرکز ویژه ای بر انگیزه گروهی، مدیریت بحران و دانش جدیدترین روند های جریان کالا، وجود دارد. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه مایکولاس رومریز
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های لیتوانی است که نام خود را از محقق حقوقی، قاضی و پدر قانون اساسی لیتوانی، مایکولاس رومریز، گرفته است. این دانشگاه در سال 1991 تاسیس گردیده و در حال حاضر حدود 6500 دانشجو از 58 کشور جهان می پذیرد. این دانشگاه دارای دو پردیس در شهرهای ویلینوس و کانواس می باشد و برای دانشجویان بین المللی، در زمینه علوم اجتماعی، دوره هایی به زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
رشته لجستیک
به تدارکات سازماندهی شده پروسه تولید محصولات، خدمات و ارائه اطلاعات از مواد اولیه به کاربر نهایی در یک زنجیره تأمین معاملات می پردازد. تجزیه و تحلیل چنین زنجیره های تأمین ممکن است در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی ، مانند اقتصاد، مدیریت تجارت، سازمان صنعتی، مهندسی، علوم مدیریت، علوم اطلاعات و علوم رایانه ساخته شود. تکنیک ها و مدل های کمی مبتنی بر ریاضیات، آمار، مهندسی و تحقیقات عملیات نیز ابزارهای مفیدی در چنین تحلیل هایی هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 1.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,521 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 65
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه