۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی گدیمیناس ویلنیوس لیتوانی در رشته مهندسی هوانوردی

در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد به مهندسی هوانوردی مدرن، مکانیک هواپیما، مشکلات و چالش های آن و راهکارهای ممکن، همچنین چشم اندازهای صنعت هوانوردی و توسعه حمل و نقل هوایی و افزایش تقاضا در بوم شناسی حمل و نقل هوایی، پرداخته می شود. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی گدیمیناس ویلنیوس
رتبه: ‎591
دانشگاه صنعتی گدیمیناس ویلنیوس (VGTU) از دانشگاه های پیشتاز در علوم فناوری در کشور لیتوانی است. این دانشگاه دارای 10 دانشکده از جمله معماری، مدیریت کسب و کار، مهندسی عمران، صنایع خلاقانه، الکترونیک، مهندسی محیط زیست، علوم پایه، مکانیک، موسسه حمل و نقل و ... می باشد. تحقیقات علمی و تجربی این دانشگاه توسطه 13 موسسه، 3 مرکز تحقیقاتی و 23 آزمایشگاه تحقیقاتی، صورت می گیرد، برای مثال مرکز خلاقیت و نوآوری LinkMenų fabrikas به عنوان یک قطب تجربی و نوآوری نوین شناخته می شود و تمامی دانش عملی و ابزارهای مورد نیاز را در اختیار دانشجویان در جهت توسعه و اجرای ایده های خود، قرار می دهند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی پرواز
مهندسی پرواز شاخه ای از مهندسی است که با توسعه هوافضا، طراحی فرودگاه، فناوری جهت یابی هواپیمایی، برنامه ریزی پرواز سروکار دارد. این شاخه مهندسی با توسعه هواپیما و فضاپیما ها، از رشته تحصیلی مهندسی هوافضا متمایز می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 114 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 5,221 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل نمره تافل: 70
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه