۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی گدیمیناس ویلنیوس لیتوانی در رشته مهندسی مالی

در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، دانشجویان توانایی به کار بردن دانش علوم مالی در فعالیت هایی چون اخذ تصمیمات مالی براساس تفکر انتقادی و سازنده و استدلال های کمی و کیفی، را کسب می کنند. آنها همچننی قادر به ادغام و بکارگیری نظریات مالی، مدیریت فرایند مالی و مهندسی مالی که شامل دانش مالی، اقتصاد و سایر علوم و پیشرفت فناوری است، را کسب می کنند. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی گدیمیناس ویلنیوس
رتبه: ‎591
دانشگاه صنعتی گدیمیناس ویلنیوس (VGTU) از دانشگاه های پیشتاز در علوم فناوری در کشور لیتوانی است. این دانشگاه دارای 10 دانشکده از جمله معماری، مدیریت کسب و کار، مهندسی عمران، صنایع خلاقانه، الکترونیک، مهندسی محیط زیست، علوم پایه، مکانیک، موسسه حمل و نقل و ... می باشد. تحقیقات علمی و تجربی این دانشگاه توسطه 13 موسسه، 3 مرکز تحقیقاتی و 23 آزمایشگاه تحقیقاتی، صورت می گیرد، برای مثال مرکز خلاقیت و نوآوری LinkMenų fabrikas به عنوان یک قطب تجربی و نوآوری نوین شناخته می شود و تمامی دانش عملی و ابزارهای مورد نیاز را در اختیار دانشجویان در جهت توسعه و اجرای ایده های خود، قرار می دهند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی مالی
مهندسی مالی استفاده از تکنیک های ریاضی برای حل مسائل مالی می باشد. این رشته تحصیلی همچنین بر تحلیل های کمی اشاره می کند و به طور معمول توسط بانک های تجاری، بانک های سرمایه گذاری، دفاتر بیمه و... مورد استفاده قرار می گیرد. مهندسین مالی، به طور معمول افرادی هستند که تحصیلات مهندسی داشته و از مهارت های ریاضی و تفکر انتقادی برای مدلسازی بازار استفاده می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 1.5 سال
هزینه ورودی: 114 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 4,457 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل نمره تافل: 70
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه