۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ویلنیوس لیتوانی در رشته ژنتیک

این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد ژنتیک برای توسعه تجربه کار آزمایشی در ژنتیک در زمینه های مختلف ژنتیک از جمله: مولکولی، گیاهی، ژنتیک انسان و یا ژنتیک میکروارگان ها، مهندسی ژن ها، سیتوژنتیک و سم شناسی ژن ها، ایجاد گردیده است. این دوره تحصیلی دانش مدرن و مهارت های عملی در ژنتیک مورد نیاز دانشمندان مستقل و متخصصان را ارائه می کند که مناسب فعالیت در حوزه های فناوری های ژن، بیوتکنولوژی و زیست پزشکی می باشد. 

 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه ویلنیوس
رتبه: ‎458
دانشگاه ویلنیوس، قدیمی ترین دانشگاه در حوزه بالکان و یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین دانشگاه ها در اروپای مرکزی است که امروزه بزرگترین دانشگاه لیتوانی است. این دانشگاه در سال 1579 توسط دوک اعظم لیتوانی و پادشاه لهستان، استفان باتوری تاسیس کرد که سومین دانشگاه قدیمی مشترک منافع لهستان و لیتوانی، پس از دانشگاه های کراکف و آلبرتینا، بود. از دانشکده های این دانشگاه می توان به مدرسه کسب و کار، شیمی و علوم ژئو، ارتباطات، اقتصاد و علوم مدیریتی، تاریخ، حقوق، ریاضیات و انفورماتیک، پزشکی، فلسفه و فیزیک اشاره کرد.
رشته تحصیلی:
رشته ژنتیک
ژنتیک شاخه ای از پزشکی است که شامل تشخیص و مدیریت اختلالات ارثی است. و در مراقبت های پزشکی کاربرد دارد. به عنوان مثال مشاوره و درمان افراد مبتلا به اختلالات ژنتیکی بر عهده ی فارغ التحصیلان این رشته است. این رشته شامل زمینه های مختلفی از جمله: جراحی ، مشاورره و متخصصان تغذیه ، فعالیتهای آزمایشگاهی تشخیصی بالینی و تحقیقات در زمینه دلایل و ارث اختلالات ژنتیکی است. نمونه هایی از شرایطی که در محدوده ژنتیک قرار دارد شامل نقایص هنگام تولد و سوء هاضمه ، عقب ماندگی ذهنی ، اوتیسم ، اختلالات میتوکندری ، دیسپلازی اسکلتی ، اختلالات بافت همبند ، سرطان ، تراتوژن ها و تشخیص پیش از تولد است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,966 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 75
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط تمدید:
  • ارائه توصیه نامه از 2 استاد