۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مدیریت و اقتصاد ism لیتوانی در رشته دانش مالی

این دوره تحصیلی کارشناسی برای تربیت متخصصان مدیریت مالی با تفکر تحلیلی می باشد تا دانشجویان بتوانند پروژه های پیچیده های سرمایه گذاری را ارزیابی کنند، تحلیل های مالی شرکتی را به اجرا در بیاورند، تصمیم گیری های مرتبط با سرمایه گذاری پرتفوی و مدیریت خطرات مالی انجام دهند، بازارهای مالی تجزیه و تحلیل کنند. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه مدیریت و اقتصاد ISM
رتبه: ‎+1000
دانشگاه مدیریت و اقتصاد ISM یک موسسه آموزش عالی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه های کسب و کار، مدیریت و اقتصاد است و همچنین به عنوان مرکز تجزیه و تحلیل بازار، آموزش های اجرایی و تفکرات آکادمیک فعالیت می کند. این دانشگاه در سال 1999 به عنوان اولین موسسه خصوصی آموزش مدیریت در شهر کاناز در کشور لیتوانی تاسیس گردید. بنیان گذاران اصلی این دانشگاه مدرسه کسب و کار نروژی BI و صندوق توسعه منطقه ای و صنعتی نروژ هستند.
رشته تحصیلی:
رشته دانش مالی
دانش مالی، علم مالی یا مالیه ، شاخه‌ای از فعالیت‌های تجاری است، که راه‌اندازی بنگاه، بازاریابی و مدیریت پول و وجه نقد، در انواع حساب‌های سرمایه، ابزارها و بازارها را در بر می‌گیرد و با هدف انجام معاملات دارایی، دیون مالی و ریسک ایجاد شده‌اند. دانش مالی توسط سیستم پیچیده‌ای از روابط قدرت، در ساختارهای اقتصادی و سیاسی، در بازارهای جهانی، کنترل و ساختاربندی می‌شود. این فعالیت‌ها به شکل روزافزونی تمرکز تکنیکی و مؤسساتی روی اندازه‌گیری و پوشش روابط ریسک-بازده‌ای را که روی ارزش سهام دار اثر می‌گذارد، پوشش می‌دهند. شبکه‌های مالی اغلب امکان مذاکره، بازاریابی و دادوستد در محصولات و خدمات مالی را برای مشتریان، فراهم سازند. عملکرد مالی کارایی و سود آوری سرمایه‌گذاری، ضمانت ادعای وام گیرندگان و احتمال اینکه ابزارهای مشتقه مالی چقدر می‌توانند سرمایه گذاران را در مقابل ریسک‌های بازار مصون بدارند، می‌سنجد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,613 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 13, 2021
حداقل نمره تافل: 60
حداقل نمره آیلتس: 5.5