۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه صنعتی کاوناس لیتوانی در رشته مهندسی پرواز

با تمرکز بر روی تجربیات حرفه ای در شرکت های هواپیمایی، این دوره تحصیلی در جهت یادگیری تدریجی مباحثی چون اصول آیرودینامیکی، مواد مورد استفاده در وسائل نقلیه هوایی و رفتار آنها در پرواز و توسعه توانایی ها در طراحی، ساخت و نگهداری وسائل نقیه هوایی، ارائه می شود. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی کاوناس
رتبه: ‎751-800
این دانشگاه با بیش 19 هزار دانشجو در سال 1922 تاسیس شد.دانشگاهی پیشرو در کشور لیتوانی که طیف گسترده ای از مطالعات را انجام می دهد و از نزدیک با بازار کار در ارتباط است. مطالعات مهندسی ، فناوری ، علوم فیزیکی و اجتماعی ، علوم انسانی و هنر توسط این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود. گروه های تحقیقاتی در KTU با انجام تحقیقات میان رشته ای مهمترین سؤالات روز دنیا را، برای کمک به دانش جهانی پاسخ می دهند. مأموریت این دانشگاه ارائه مطالعات مبتنی بر تحقیق در سطح بین المللی است که در نهایت منجر به انتقال دانش و فن آوری های نوآورانه برای توسعه پایدار دولت ها و توسعه تکنولوژی می شود.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی پرواز
مهندسی پرواز شاخه ای از مهندسی است که با توسعه هوافضا، طراحی فرودگاه، فناوری جهت یابی هواپیمایی، برنامه ریزی پرواز سروکار دارد. این شاخه مهندسی با توسعه هواپیما و فضاپیما ها، از رشته تحصیلی مهندسی هوافضا متمایز می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاوناس
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,308 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 30, 2021
حداقل نمره تافل: 75
حداقل نمره آیلتس: 5.5