۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کلایپدا لیتوانی در رشته انفورماتیک

هدف از این دوره تحصیلی آموزش متخصصین انفورماتیک می باشد در زمینه های مرتبط با انفورماتیک اعم از سیستم های نرم افزاری، علوم رایانش، توسعه سیستم های هوشمند، که نیازمند داشتن دانش و مهارت های قوی و با سطح استاندارد بالا می باشد. دانشجویان در این دوره تحصیلی می توانند در دو حوزه تخصصی فعالیت نمایند که شامل توسعه سیستم های نرم افزاری و  توسعه سیستم های هوشمند، می باشد. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه کلایپدا
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه به طور رسمی در سال 1991 توسط پارلمان لیتوانی تاسیس گردید. این دانشگاه دارای هفت دانشکده و هشت موسسه آموزشی می باشد که عبارت اند از: دانشکده علوم طبیعی و ریاضیات، دانشکده علوم انسانی، دانشکده مهندسی دریانوردی، دانشکده هنر، دانشکده تربیت مدرس، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده علوم درمانی، و همین طور موسسه دریانوردی، موسسه تحصیلات تکمیلی، موسسه تحقیقات و برنامه ریزی ساحلی، موسسه مکاترونیک و ....
رشته تحصیلی:
رشته انفورماتیک-برنامه نویسی و معماری سیستم
انفورماتیک-برنامه نویسی و معماری سیستم : سیستم های رایانه ای جزئی از تمام بخش های جامعه هستند و مهم این است که شخصی آنها را توسعه داده و حفظ کند ، آنها را بفهمد و اطمینان حاصل کند که برای حداکثر بهره خود و برای سوءاستفاده از آنها طراحی نشده اند. برنامه نویسی رایانه فرایند طراحی و ساخت یک برنامه کامپیوتری قابل اجرا برای دستیابی به یک نتیجه محاسباتی خاص است. برنامه نویسی شامل کارهایی از قبیل: تجزیه و تحلیل ، تولید الگوریتم ها ، پروفایل دقیق الگوریتم ها و مصرف منابع و اجرای الگوریتم ها به زبان برنامه نویسی انتخاب شده (معمولاً به عنوان رمزگذاری است).
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلایپدا
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,191 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 30, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6